+48 783 770 306 asero@asero.net.pl

O NAS

ASERO INDUSTRIAL SERVICES jest dynamicznie rozwijającą się firmą która powstała w celu wdrożenia nowej jakości usług z zakresu produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz instalacji urządzeń i linii technologicznych. Skupiamy się na spełnianiu potrzeb naszych klientów w oparciu o własny potencjał i bogate doświadczenie naszej załogi.

Naszymi odbiorcami w głównej mierze są firmy z branży „automotive” które ze względu na wysokie wymagania świadczonych im usług obligują nas do ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji.

Na każdym zleceniu skupiamy się indywidualnie, tak aby każdy projekt spełniał  ich wymagania od momentu projektowania do zakończenia prac montażowych lub instalacyjnych.

Prace realizujemy na podstawie własnych projektów lub dokumentacji technicznej klienta. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację projektową i warsztatową.

Dysponujemy własnym zapleczem maszynowo – narzędziowym jak również wykwalifikowaną kadrą ślusarzy, spawaczy, mechaników, elektryków oraz monterów niezbędnych do realizacji powierzonych nam zadań.

Cały czas zdobywamy nowe doświadczenie w kontraktach realizowanych w kraju i za granicą.

W 2016 uzyskaliśmy certyfikat procesów spawalniczych PN-EN ISO 3834-2.

ASERO INDUSTRIAL SERVICES